0
Uncategorized @sk

Oslie mlieko je chválené po tisícročia pre svoje blahodárne účinky na pleť a pokožku. Práve dnes je ceneným produktom v prírodnej kozmetike z oslieho mlieka. Výnimočné zloženie oslieho mlieka prináša v kozmetike z oslieho mlieka a zvlášť v krémoch z oslieho mlieka hebkosť a ukľudnenie aj tej najcitlivejšej pleti.

Objavte výhody tohto vzácneho mlieka v kozmetike z oslieho mlieka.

Oslie mlieko a jeho blahodárne účinky poznali už v staroveku

  • Už Hippokrates, otec medicíny, chválil jeho účinky na prekonanie mnohých neduhov.
  • Kleopatra, slávna egyptská kráľovná, si udržiavala svoju krásu každodennými kúpeľmi v oslom mlieku.
  • Popea, manželka rímskeho cisára Nera, mala vraj najkrajšiu pleť v Ríme vedelo sa, že sa kúpava v oslom mlieku a pridávala do skrášľujúcich masiek oslie mlieko, aby si zachovala žiarivú pleť.
  • Diane de Poitiers, prezývaná „večná kráska“, si zachovala svoju úžasnú krásu vďaka procedúram s oslím mliekom.
  • Nesmieme zabudnúť na Sisi rakúsku cisárovnú, ktorá bola tiež milovníčkou pleťových krémov z oslieho mlieka.

Poznáte kozmetické účinky oslieho mlieka na telo a pleť?

Oslie mlieko kozmetika a jej účinky

5 vlastností oslieho mlieka pre pleť hodnú kráľovien krásy.

1. Oslie mlieko má hydratačnú a výživnú silu.

Oslie mlieko je najbližšie k materskému mlieku. Nízky obsah tuku, ale bohatý na vitamíny (A, B2, E a najmä vitamín C), má ultra hydratačné vlastnosti. 

2. Kozmetika z oslieho mlieka zmierňuje začervenanie, ekzémy a dokonca aj akné.

Oslie mlieko upokojuje citlivú pokožku. Hovorí sa, že bojuje a niektorým kožným problémom, ako je psoriáza a ekzém. Jeho jemnosť upokojuje najreaktívnejšiu pokožku, ktorá má tendenciu červenať sa. Odporúča sa aj vo forme mydla na krehkú pokožku.

3. Oslie mlieko, vynikajúci prostriedok proti vráskam.

Zdalo by sa, že toto kráľovské tajomstvo krásy sa prenieslo po Kleopatre. Plínius Starší, rímsky spisovateľ z 1. storočia nášho letopočtu, hovorí: „ Verí sa, že oslie mlieko vyhladzuje vrásky na tvári, robí pokožku jemnejšou a zachováva jej belosť. O niektorých ženách je známe, že si ho podnecujú na tvári sedemstokrát denne, pričom toto číslo dôsledne dodržiavajú. Dodáva, že Popée, druhá manželka cisára Nera, bola nasledovníčkou tejto techniky. Aj ona by sa namočila do oslieho mlieka ako egyptská kráľovná. Ak je oslie mlieko aj dnes také vzácne, je to preto, že jeho regeneračná sila nie je ani zďaleka mýtus. Používaním krému z oslieho mlieka sa starnutie pokožky spomaľuje. Pokožka je hladšia a napnutejšia. Chápeme, prečo bol tento produkt proti starnutiu obľúbenou  liečbou žien pri moci.

4. Antioxidantné vlastnosti oslieho mlieka

Vďaka stopovým prvkom, omega 3 a omega 6, je pokožka pružnejšia. Tieto aktíva tiež vysvetľujú, prečo sa považuje za vynikajúci liečivý prostriedok. Minerálne soli obsiahnuté v oslom mlieku vytvárajú samočistenie pokožky. Rozlúčte sa s odumretou pokožkou. Dobrý deň, svieža a žiarivá pleť.

Nakupujte kozmetiku z oslieho mlieka na Provence Aromatik

Ak hľadáte prírodnú a účinnú kozmetiku na hydratáciu, výživu a omladenie Vašej pleti, ste na správnom mieste. Predstavujeme vám našu ponuku kvalitnej kozmetiky z oslieho mlieka.

Denný pleťový krém z oslieho mlieka

Náš denný pleťový krém z oslieho mlieka je ideálny pre všetky typy pleti a poskytuje hydratáciu a výživu počas celého dňa.

Obsahuje vysokú koncentráciu organického oslieho mlieka a vitamínov, ako sú A, B, C, D a E, a esenciálne mastné kyseliny Omega 3 a 6. Krém pôsobí proti starnutiu pokožky a bojuje proti vráskam.

Pozrieť produkt: Denný pleťový krém z oslieho mlieka

Krém na ruky s oslím mliekom.

Náš krém na ruky s oslím mliekom je výživný a hydratačný, vďaka čomu sa vaše ruky stanú jemnými a hladkými. Obsahuje organické oslie mlieko a vitamíny, ktoré poskytujú silnú ochranu proti vplyvom vonkajšieho prostredia.

Hydratácia a ochrana pokožky vďaka krému na ruky s oslím mliekom
Hydratácia a ochrana pokožky vďaka krému na ruky s oslím mliekom

Je zložený zo 100% prírodných prvkov ako bambucké maslo a kokosový olej, ktoré zaručujú maximálnu hydratáciu a rýchle vsiaknutie do pokožky. Tento produkt je obohatený o organické oslie mlieko, ktoré pomáha udržiavať mladistvý vzhľad a chrániť pokožku pred vysušením.

Je vhodný aj pre osoby s kožnými problémami.

Pozrieť produkt: Krém na ruky s oslím mliekom.

Sprchový gél s organickým oslím mliekom.

Náš sprchový gél s organickým oslím mliekom poskytuje jemné a hydratačné čistenie pokožky.

Ultra jemný sprchový gél obsahuje esenciálne mastné kyseliny a vitamín E, ktoré zabezpečujú dokonalú hydratáciu a pokožke dodávajú jemnosť a hladkosť.

Tento produkt tiež pomáha udržiavať mladistvý vzhľad pokožky a chráni ju pred vysušením. Je vhodný aj pre osoby s kožnými problémami a obsahuje organické konzervačné látky pre zdravé použitie.

Pozrieť produkt: Sprchový gél s organickým oslím mliekom.

Darčekové balenie.

Tajomstvo krásnej pleti a mladosť pokožky je oslie mlieko.

  • Oslie mlieko je bohaté na vitamíny a mastné kyseliny. Na dermatologickej úrovni je vhodný pre všetky typy pleti. Je však zameraný skôr na citlivú a reaktívnu pokožku, ktorá sa prejavuje poruchami, ako je suchosť, ekzém, psoriáza, akné;
  • Oslie mlieko má množstvo výhod a pozitívnych účinkov: boj proti vráskam, hĺbková hydratácia, liečba kožných porúch, posilnenie imunitnej obrany.

Objavte tajomstvo krásy Kleopatry a vyskúšajte kozmetické produkty na báze oslieho mlieka ešte dnes na provencearomatik.sk.

Ďalšie zdroje informácii

https://www.healthline.com/nutrition/donkey-milk

https://en.wikipedia.org/wiki/Donkey_milk

Zanechajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

X