Provencearomatik Vám ponúka pravé francúzske parfémy.

priamo z kolísky francúzskej parfumérie, z hlavného mesta parfémov, z Grasse prírodné parfémy z esenciálnych výťažkov kvetov neodolateľných vôní. Práve sem na začiatku 16. storočia za vlády Kataríny Medičejskej námorníci Indickej spoločnosti, po ich návrate do Marseille z dlhých ciest, priniesli nádherné farebné, maľované, bavlnené látky, indické, ktoré sa stali predlohou provensálskych látok. Ale námorníci Indickej spoločnosti sa tiež vrátili s ponukou úžasných opojných vôní ďalekých krajín a obzorov.

EseNciálne parfémy z hlavného mesta parfémov Grasse

 

 
 
 

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je La-bastides-des-Aromes.jpg

Parfémy La Bastide des Aromes

Luxusné pravé parfémy.

La Bastide des Arômes rešpektuje tradície regiónu Grasse a exkluzívne vám ponúka Parfémy, Eau de Parfum šité na mieru vo vysokej kvalite a s osobitným dôrazom na koncentráciu, jeho držanie a originalitu pravého francúzskeho parfému .

La Bastide des Arômes, založená v roku 1995, je spoločnosť so sídlom v Pays Grassois v Saint-Cézaire sur Siagne. Nachádza sa 10 km od Grasse, svetového hlavného mesta parfumov a nedávno zapísaného do dedičstva UNESCO, rok čo rok zdokonaľuje sortiment parfémov. Zabezpečuje 100% remeselnú výrobu pravých francúzskych parfémov.

Za skvelú cenu IBA U NÁS

Spoločnosť Le Blanc bola založená v roku 1994 v blízkosti domu a záhrad maliara Clauda MONETA. Vybrali tie najlepšie francúzske parfémy z Grasse, aby vytvorili kompletný rad elegantných produktov, ktoré si zachovávajú úctu k svojmu pôvodu.

Provencearomatik Vám ponúka francúzske parfémy

Les Parfums de Grasse francúzska tradícia v srdci Grasse.

Les parfums de Grasse je rodinná firma nachádza sa v samom srdci svetového hlavného mesta parfémov, Kvalita a know-how francúzskych parfémov značky Les parfums de Grasse sú uznávané a sú referenciou pre najslávnejšie značky francúzskych parfémov prítomné na európskom a medzinárodnom trhu.

Všetky ich umelecké výtvory sú vytvorené a vyrobené vo Francúzsku.

Taktro to začalo.

Present Darčeky 

X