Kvetinovo ovocné parfémy
0
Esenciálne parfémy z Grasse, Uncategorized @sk

Náš výber najúspešnejších kvetinovo–ovocných parfémov.

Dámska parfuméria už od nepamäti predstavuje nádherné kvetinové tóny ktoré sú niekedy jemné a elegantné, niekedy opulentnejšie a sofistikovanejšie. Pokiaľ hľadáte jemnejšiu a sviežešiu verziu vyberte si kvetinovo-ovocné parfémy. Sú oveľa novšie ako kvetinové parfémy. Ako už názov napovedá v týchto dámskych kvetinovo ovocných parfemoch sa spája kytica kvetov a ovocných chutí ako marhule, maliny, liči alebo červeného ovocia. Prvý krát sa parfumeri sa odvážili kvetinovo-ovocné parfemy ponúknuť už v 80 rokoch, ako napríklad Les parfums de Grasse Brosse alebo MC Gold, avšak kvetinovo ovocný súlad sa sa rozšíruje najmä v 90. rokoch vďaka zovšeobecneniu syntetickej reprodukcie ovocných vôní.
Odvtedy mnohé dámske parfumy ponúkajú kvetinovo-ovocné akordy a dokonca sa zdá, že tento akord sa stal jedným z najobľúbenejších u žien aj u parfumerov.

Kvetinovo ovocné vône vás prevoňajú hlavne v letnom období, kedy súčastne pôsobia ako príjemné osvieženie.

S návratom slnečných dní sú najžiadanejšie kvetinovo ovocné parfémy 

Vstúpte do sveta s kvetinovo-ovocných vôní.

1 – PARFÉM BROSSE pre ženy

BROSSE dámsky kvetinovo ovocný parfém

V samom srdci Grasse, v hlavnom meste parfémov na svete vytvára svoje kvetinovo-ovocné parfémy Les parfums des Grasse, Je tomu už 30 rokov, čo táto značka zavítala do sveta parfumérie .Prinajmenšom možno povedať, že kvalita a know-how sú uznávané a sú referenciou pre tie najznámejšie značky prítomné na európskom a medzinárodnom trhu.

Neodolateľná kvetinovo ovocnÁ

Jeho príťažlivosť je priam neodoľateľná Zvodne oédhaľuje svoju sviežosť prostredníctvom Manga, Mandarinky a Cassis. Nenechajte sa oklamať jeho zjavnou sladkosťou. Okamžite sa vo svojom srdci stane zvodnejším vďaka prítomnosti frézie, santalu a jasmínu ktoré Vás okúzlia.  Je tu spojený Musc blanc, Benjoin, Fève Tonka.

2– MC GOLD kvetinovo ovocná elegancia.

MC Gold kvetinovo ovocný parfém

Dámsky parfém MC Gold je symbolický a veľmi osobný kveinovo ovocný . parfumérskeho domu Les parfums de Grasse z Grasse.

Dámsky parfém je zložený zbergamotu prechádza do kytice vzácneho jazmínu , ruže, konvalinky s základom s pižmom a santalovým drevom

Elegantná a nadčasová

Originálny kvetinovo.ovocný parfém pravej dámy.

Okúzlite ním i tú najvyberanejšiu spoločnosť.

3. – Ruža a čerešňa kvetinovo-ovocná mladistvá vôňa.

Ruža Čerešňa kvetinovo ovocný parfém

4. – Iris a černica

Spoločnosť SB Un été en Provence sa nachádza v srdci Camargue medzi Provence a Stredozemné more na úpätí historického stredovekého mesta Aigues-Mortes. Viac ako 20-ročný výrobca skvelých vôní. Z ponunuky kvetinovo ovocných parfémov Vám predstavujeme Ruža a čerešňa tento kvetinovo ovocný parfém .

RozŠaFNÁ, MaldistvÁ ´POvabnÁ

 jemný kvetinovo-ovocné parfém s nádychom radosti zo života.

Nechajte sa okúzliť očarujúcou vznešenosťou vône Ruža a Čerešňa.

Zostaňme ešte nachvíľku v Provence v spoločnoti SB Un été en Provence. Pre zaujímavosť tu ešte stojí kvetinovo ovocný parfém Iris a čerešňa Lahodná vôna jemného a delikátneho spojenia irisu a černice.

Púdrový Iris a zmyselná Černica

Jeho tajomná púdrová vôňa patrí k tým najluxusnejším zložkám parfemov spojená s gurmánskou sviežou vôňou černice je ako príjemná prechádzka záhradou.

Kvetinové vône s ovocným nádychom sa radia medzi elegantnú klasiku, ktorá sa hodí pre všetky vekové kategórie.

S povzbudzujúcimi tónmi citrusu, mandarinky alebo čerešne šíria kvetinovo-ovocné parfémy pocit ľahkosti a pôsobia sladko, iskrivo a hravo. V kombinácii s vanilkou, kvetinovými tónmi alebo pižmom.

Nemusíte chodiť do parfumérie, hneď teraz objavte

náše kvetinovo-ovocne-parfemy v Provencearomatik. sk !

Z pohodlia Vášho domova.

Zanechajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

X