0
Les Petits bains de Provence

Provence, krajina slnka, svetla a histórie vôní – darčeky

Kto by sa nepotešil voňavému darčeku z Provence ? Špecializovaný obchod Provencearomatik Vám ponúka slávne parfémy a voňavé darčeky z Provence, tohoto po celom svete presláveného francúzskeho regiónu , krajiny zaliatej slnkom.so slávnou históriou Mestečko Grasse je dnes všeobecne považované za svetové hlavné mesto parfumov. Krajina objíma budovy stredovekého mesta a okolitá kotlina má bohatú pôdu a teplú klímu, ktorá je ideálna na pestovanie kvetov so sladkou vôňou. Jedinečný  savoir-fair v regióne  sa tiež dedí z generácie na generáciu. Ľudia z Grasse začali zásobovať parížskych výrobcov vôní svojimi vonnými esenciami už v 16. storočí. Obchod s jemnými vôňami začal prekvitať, keď sa v Provence začali vyrábať mydlá s vôňou kosatca, hyacintu a ruží. Tieto poznatky starej remeselnej výroby mydiel sme uložili do novej podoby praktických tekutých mydiel a sprchových gelov, pričom sme zachovať tieto slávne tradície. Ráčte vstúpiť a potešiť svoje zmasli eleganciou a jemnými vôňami z Provence.

Koho by nepotešil voňavému darčeku z Provence ?

Darčekové balenie sada do kúpeľa

LES PETITS BAINS DE PROVENCE voňavé darčeky.

V Provence sa zrodili Marseillské tekuté mydlá a sprchové gély bez obsahu mydla. Patria k absolútnej špičke telovej kozmetiky vo Francúzsku. Spoločnosť AGETI France so sídlom v Provence vytvorila rad jedinečných hygienických produktov.Les Petits Bains de Provence“. AGETI France tak ponúka rad tekutých Marseillských mydiel na ruky a telo a rad Sprchových gélov bez mydla na ruky, telo a vlasy s viacerými vôňami. Tieto hygienické produkty testované dermatologickou kontrolou sú vyrábané v Provence a sú vyrobené zo surovín prírodného pôvodu v a zaručene bez parabénov, bez palmového oleja a bez živočíšneho tuku.

Váš voňavý obchod Provencearomatik Vám ponúka vkusné darčeky z voňavej Provence. Kúpeľovú sadu s vôňou santalu a s vôňou bergamotu. Vo vkusnej trblietavej vaničke nájdete sprchový gel bez mydla na ruky, telo a vlasy., marseillské mydlo neopakovateľnej vône, aká je charakteristická pre mydlá tejto značky a cestovné balenie sprchového gelu. Ku kúpeľovej sade nesmie chýbať ani sprchová žinka, ktorá ladí s vaničkou. Ideálny voňavý darček z Provence.

POMARANČOVÝ KVET ako darček

Darčeková sada do kúpeľa

Táto súprava obsahuje:

– 1 tekuté mydlo 1L Pomarančový kvet

– 1 tuba mandľového sprchového gélu 55 ml

– 1 soľ do kúpeľa 310 g pomarančového kvetu

– 1 sprchovú žinku

Sprchové gély „Les Petits Bains de Provence“ bez obsahu mydla sú obohatené o rastlinný glycerín, známy pre svoje hydratačné vlastnosti.

Umožňujú efektívne čistenie pri rešpektovaní epidermy.

Darčeková vanička pomarančový kvet
Darčekové krabice  s kozmetikou
Darčejové balenie do kúpeľa

SADA DO KÚPEĽA

12.80 €

s vôňou Monoi

voňavé darčeky

Sprchová sada sa skladá z:

– 1 sprchový gél 220 ml

– 1 sprchový gél 55 ml

– 1 mydlo 100 g

– 1 sprchovú žinku

Pozrite si tiež náš príspevok o tom, aké má marhuľová kozmetika blahodárne účinky na pleť a pokožku.

Zanechajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

X