0
Les Petits bains de Provence

Provencearomatk Vám ponúka to najlepšie z Provence.

Inšpirovaná nádherou Provensálska sa zrodila značka, Les petits bains de Provence, odhodlaná zachytiť podstatu tohto slnečného regiónu v našich produktoch. 

Zlaté svetlo, omamné vône a bohatá provensálska história sú piliermi inšpirácie.

 Sprchové gely sa vyrábajú zo starostlivo vybraných surovín prírodného pôvodu a obohatené o organické extrakty

BIO SPRCHOVÉ GELY Z PROVENCE.

„Les Petits Bains de Provence“ rešpektuje tradície provensálskeho regiónu.

Tekuté mydlá a sprchové gély „Les Petits Bains de Provence“ sa predovšetkým vyrábajú pod dohľadom MAJSTROVSKÉHO MYDLA, čo je titul udelený remeselníckym mydlárom s minimálne 10-ročnou praxou a preukazujúcim know-how uznávané Obchodnou komorou.

Bio sprchové gely bez mydla sa vyrobajú podľa tradičných provensálskych receptúr sú nepochybne jedným z najžiadanejších produktov provensálskej kozmetika, ktorá tak žiadaná i v zahraničí.

Zaujímavosťou je, že BIO sprchovacie gely Les Petits Bains de Provence, kvôli ich prírodnému zloženiu sa predávajú v samotnom Francúzsku lekárniach. a sú známe po celom svete.

MALÉ KÚPELE V PROVENCE

Marseillské mydlo existuje už stovky rokov. Výrobná metóda sa rozšírila okrem tohto kútu Francúzska po celom Stredozemnom pobreží Francúzska, najmä v Marseille. Mesto má od 12. storočia továrne na mydlo, ktoré ako surovinu používajú olivový olej extrahovaný v Provence.

Provensálsko, KraJINA SLNKA, pARFUMOV A HISTORIE…
SPRCHOV0 GELY Z PROVENCE
„ Les Petits Bains de PROVENCE “ vyrobENÉ v tradičných kadiach. Voda z Álp zmiešaná s olejmi a rastlinnými zložkami, pod odborným dohľadom MAJSTROVSKÉHO MYDLÁRA

SPRCHOVÝ GÉL:
Testované pod dermatologickou kontrolou. Sprchový gél na ruky, telo a vlasy.
PH medzi 4,8 a 5,8.

•TEKUTÉ MYDLO:
Testované pod dermatologickou kontrolou. Mydlo na ruky a tvár. PH medzi 9 a 10.

Čo sa týka textúry: Tekuté mydlo je tekutejšie a sprchový gél viskóznejší. Tekuté mydlo by malo byť denne vyhradené na čistenie rúk a tváre, ktoré sú najsuchšími časťami pokožky. Tekuté mydlo nepení. Na sprchovanie a kúpanie sa široko odporúča sprchový gél.

RAD SPRCHOVÝCH GELOV BEZ MYDLA

BEZ PARABÉNOV, BEZ PALMOVÉHO OLEJA, BEZ ŽIVOČÍŠNEHO TUKU

Sprchové gély „Les Petits Bains de Provence“ bez obsahu mydla sú obohatené o rastlinný glycerín, známy pre svoje hydratačné vlastnosti.
Umožňujú efektívne čistenie pri rešpektovaní epidermy.
Dermatologicky testované. Používa sa na každodenné čistenie pokožky a vlasov.
Pre jemnú a voňavú hygienu. Pre všetky typy pleti.

Dostupné vône:

 • Verbena
 • Brusnica
 • Santalové drevo
 • Zázvor
 • Čerešňový kvet
 • Mandľa
 • Magnólia
 • Litchi
 • Objavte rad bezmydlových sprchových gélov.
 • Les Petits Bains de Provence surgras: Zloženie je obohatené o rastlinný glycerín známy svojimi hydratačnými a výživnými vlastnosťami.
 • Sprchový gél surgras bez obsahu mydla je šetrný k pokožke, zanecháva na pokožke jemne voňavý závoj pri rešpektovaní epidermy.
SPRCHOVÉ BEZMYDLOVÉ GELY
MARSEILLSKÉ TEKUTÉ MYDLÁ

Tekuté mydlá „Les Petits Bains de Provence“ sú vyrobené zo starostlivo vybraných surovín prírodného pôvodu.
„Les Petits Bains de Provence“ rešpektuje tradície provensálskeho regiónu. Tekuté mydlá „Les Petits Bains de Provence“ sa vyrábajú staromódnym spôsobom pomocou metódy Marseille, varené v kotlíku pod vedením majstra mydlára a prirodzene glycerínované.

Prečo si vybrať BIO sprchové gely ” Les Petits Bains de Provence ? “

Výber Les Petits Bains de Provence znamená rozhodnúť sa pre jedinečný zážitok z ošetrenia, ktorý kombinuje účinnosť a jemnosť. Naše sprchové gély a tekuté mydlá bez obsahu mydla, obohatené o rastlinný glycerín, zaručujú hĺbkové čistenie a zároveň zachovávajú prirodzenú hydratáciu pokožky. Každý produkt je testovaný pod dermatologickou kontrolou, čím je zaistená dokonalá kompatibilita so všetkými typmi pleti, dokonca aj s tou najcitlivejšou. Naše receptúry určené na každodenné čistenie tela a vlasov zahalia pokožku do voňavej hebkosti a ponúkajú bezkonkurenčnú relaxačnú prestávku bez ohľadu na ročné obdobie.

Čo je to premastený sprchový gél bez obsahu mydla?

Presýtený sprchový gél bez obsahu mydla je jemná inovácia, špeciálne vyvinutá na čistenie pokožky bez toho, aby zmenila jej prirodzený hydrolipidický film. Na rozdiel od klasických produktov obsahuje jemné čistiace prostriedky, ktoré pokožku nevysušujú, ale vyživujú a chránia. Prítomnosť rastlinného glycerínu a organických extraktov v našich pretučnených receptúrach pomáha udržiavať optimálnu hydratáciu a zanecháva pokožku pružnú, jemnú a príjemnú po každom sprchovaní. Tento typ sprchového gélu je ideálny pre citlivú alebo podráždenú pokožku, ktorá zaisťuje trvalú ochranu a hebkosť.

Vyrobené v Provence

Naše výrobky sú vyrobené s hrdosťou v Provence a sú výsledkom dedičstva a jedinečného know-how. Vybrať si Les Petits Bains de Provence znamená podporovať miestnu dokonalosť a zároveň ťažiť z mimoriadne kvalitnej starostlivosti, ktorá je presiaknutá esenciou a duchom Provence.

Ak sme Vás našim článkom z voňavej Provence oslovili, nezabudnite sa prihlásiť do nášho newslwtru.

Prečítajte si :

OSLIE MLIEKO tajomstvo krásy Kleopatry.

Zanechajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

X