0
Esenciálne parfémy z Grasse

OD ŠUPKY AŽ CEZ DUŽINU AŽ PO KÔSTKU.

Marhuľová kozmetika z francúzskej Provence , z darov prírody tohoto svetoznámeho francúzskeho regionu. Ponorte sa do tohto koša slnkom zaliatych marhúľ, prirodzene sladkých a nádherne ovocných s touto vôňou sladkosti života, Provensálska a leta! 

Marhuľa, nevyhnutný spojenec starostlivosti o tvár, v sebe ukrýva tisíc cností. Toto typické letné ovocie je nielen dobré pre vaše zdravie, ale je aj hviezdnou zložkou kozmetických produktov. Marhuľa je zdrojom esenciálnych stopových prvkov a vitamínov pre pokožku. Jeho ochranné, regeneračné a výživné účinky sú už dlho známe. Toto malé slnkom pobozkané ovocie má blahodárne účinky pre pleť a pokožku.

VAŠA PLEŤ BUDE ŠŤAVNATÁ AKO MARHUĽA.

Denný krém z marhuľového oleja

Chránená a zdravá pokožka, žiarivá pleť, hydratovaná pokožka… To všetko vďaka marhuľovému rastlinnému oleju obsiahnutému v našej marhuľovej kozmetike. Priblížte si jeho blahodarné vlastnosti pre pokožku Vašej tváre.  Mandle obsiahnuté v kôstke sú pre kozmetiku najcennejšou časťou. Tu sa získava olej z marhuľových jadier, ktorému sa pripisojú pre pleť blahodárne účinky. Výživný marhuľový olej má tiež regeneračné schopnosti vďaka vysokému obsahu vitamínov A a E.(antioxidačné) a kyseliny olejovej rovnako ako obsahuje olivový olej. Olej z marhuľových jadier bohatý na omega 6 pomáha posilniť pružnosť pokožky a udržať hydratáciu pokožky. Marhuľový olej je, podobne ako napríklad slivkový, vyrobený z jadier ovocných kôstok. Kôstky skrývajú svoj poklad dobre ukrytý a ťažko dostupný vo veľmi tvrdej škrupine. A aj keď je každý z týchto olejov niečím iný, predsa len majú čosi spoločné. Zjednodušene sa to dá nazvať antioxidačným účinkom. Rovnako ako pri ovocí, o ktorom sa často publikuje ako o antioxidačnom, obdobne aj oleje lisované za studena z ich jadier fungujú antioxidačne na našu pleť. Práve tak funguje i naša marhuľová kozmetika. Sme tak akoby „šťavnatejší“ na pohľad čo je práve ten žiadaný omladzujúci efekt.

Vyživuje a rozjastňuje – pleťový denný krém marhuľový – marhuľová kozmetika

Jemná pleť a rozžiarená , vyživená marhuľovými blahodárnymi účinkami a príjemnou vôňou marhuľe to je náš denný krém, ktorý sme Vám doniesli až z francúzskej Provence..

sPRCHOVACí GEL mARHUľOVÁ KoZMETIKA

Kto by odolal prekrásnej vôni marhúl ? Preto sme vám vybrali prírodný sprchovací krém s prekrásnou vúňou marhúľ. Sprchovací krém s vôňou marhúľ dodá vašej pokožke blahodárne účinky marhuľového oleje účinného proti starnutiu pokožky a jej hydratáciu. Odporúča sa pre unavenú pokočku. Tento prírodný sprchovací gel vás osvieži nádhernou gurmánskou vôňou marhúľ.

Provencearomatik Vám ponúka denný krém s blahodárnymi účinkami oleja z marhuľových jadier. Ktorí zo žien by netúžila po zamatovej a hodvábnej pokožke ? Jeho blahodárne účinky sú známe od nepamäti. Olej z marhuľovej kôstky je známy i pre svoje rozjasňujúce vlastnosti a rozžiari matnú pleť. Odporúča sa hlavne pre suchú a unavenú pleť, ktorú nádherne dá výživujúce prírodné ingrediencie.Má krásnu vôňu, ľahkú konzistenciu a jedinečné účinky.

  • antioxidant
  • Zvláčňujúce, upokojujúce
  • Výživný
  • Regenerácia, revitalizácia (tonizácia)
  • Ochranné (zlepšuje bariérovú funkciu pokožky a podporuje mikrocirkuláciu)
  • Matná pleť sa tak oživí
  • unavená pokožka sa tonizuje a pokožka sa zjemní
  • Jeho vyživujúce pôsobenie pomáha chrániť pokožku pred dehydratáciou posilnením hydrolipidického filmu pokožky
Sprchový gel marhuľový

Krém na ruky z marhuľovej kozmetiky.

Naš krém na ruky, ktorý vám ponúka Provencearomatik je vyrobený zo 100% prírodného bambuckého masla a kokosového oleja vám zabezpečí maximálnu hydratáciu, ako aj rýchle a úplné preniknutie do epidermy. Olej z marhuľových jadier obsiahnutý v tomto produkte poskytuje proti starnutiu  hydratačný účinok. Okrem toho vašu pokožku nádherne prevonia nádhernou vôňou marhúľ.

Objavujú sa prvé vrásky na tvári ? Cítite, že vaša pleť je povednutá a matná ?

Je čas myslieť na marhuľu. 

Mäžete si tiež prečítať :

PÚPALKA A SLAMIENKA

Zanechajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

X